• Обновено
Saucony Жените Empress Долг Ракав Работи Врвот

Saucony Жените Empress Долг Ракав Работи Врвот

Rating 
DEN 1299.60

Залиха
Во магацинот.

Лесни Hydrator Ткаенина за влага управување.Одлична 50+ UPF УВ заштита.Chafe отпорни, рамни цвест изградба.Префрли страна-отклонување да се подобри удобноста.Saucony Рефлексивни лого.Saucony е голема влага управување со ткаенина, Hydrator, во еден убав врвот со кутија-вратот се намали.

Основни карактеристики

Најдобри понуди