• Обновено
Надвор Јога Жените се Криви Полите Tee со Извртени Бенд

Надвор Јога Жените се Криви Полите Tee со Извртени Бенд

Rating 
DEN 1752.00

Залиха
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 50% полиестер 38%ПАМУК 12% RAYON.Направен во САД.Машина За Миење.Машина за миење, собори сува, хлор.Машина Перат со минимално намалување.Природни wicking.Најубаво рака натопи боја го заврши овој модерен изглед.Ќе ви се допаднат спарување на оваа лабава-фитинг врвот со фармерки, leggings или шорцеви.

Основни карактеристики

Најдобри понуди