• Обновено
Хардкор Тренинг Т-Маица на Мажите Викинзите На Турнеја Црн Краток Ракав Фитнес Салата Тренингот Секојдневен Активно Работи Спорт Облека

Хардкор Тренинг Т-Маица на Мажите Викинзите На Турнеја Црн Краток Ракав Фитнес Салата Тренингот Секојдневен

Rating 
DEN 958.80

Залиха
Во магацинот.

Ние сме инспирирани од се што е околу нас, и никогаш не престануваат да работат да ви донесе нови чудни графички дизајни за секој вкус и желба.Ние гарантираме дека Т-маица секогаш ќе гледа како нов!Дизајниран и Направен во Европа.Хардкор Тренинг спорт носат бренд секогаш се користи само високо квалитетни ткаенина.Нега : за Да се спаси животот на Т-Маица за долго време, ние би ви препорачуваме да се мијат Т-Маица на студената вода.Сите наши Маици имаат ексклузивни и вонредни отпечатоци.Т-Маица е добро за спортски активности и секојдневниот живот.Хардкор Тренинг Т-Маица имаат секојдневен стил, па можете да го носат на секојдневниот живот или можете да го користите како дома носат.T-Shirt е направен од hight квалитет памук – 92%, lycra – 8%.Можете да го носат Хардкор Тренинг Т-Маица на вашиот секојдневен спортски тренинзи , како еден неврзан Т-Маица за време на вашиот секојдневен живот активности и како дома облека.Само Хардкор Тренинг бренд има извонредна отпечатоци!Вие никогаш нема да се најде на ист некаде на друго место, ние и ветуваме на тоа да ви!Кошула со совршено се вклопуваат за секој тип на тело и големината, ви нудиме и слобода на движење и отпор во тешки услови.

Основни карактеристики

Најдобри понуди