• Обновено
Колумбија Сонцето Drifter Долг Ракав Кошула

Колумбија Сонцето Drifter Долг Ракав Кошула

Rating 
DEN 1080.00

Залиха
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Roll-up ракави, со табот на сопствениците.Редовно се вклопуваат. 26.5 инчен centerback.Бренд име : Колумбија.Лесни, меки и се одлични за раслојување во текот тенкови, tees и бикини блузи, ова лесно облечен на жените Копчето-Up кошула карактеристики тркалаат-up ракав дека fastens да стане три-четврт должина, отворено деколте, и премија памук изградба.За повеќе од 80 години во Колумбија, Спортски Компанија е производство на опрема за луѓето кои уживаат солиден отворено наоѓа во Северозападниот дел на Пацификот и многу подалеку.Со седиште во Портланд, Орегон ние се уште да се направи не-глупости облека, обувки и додатоци за да се задржи топло, суво, кул, и заштитени без разлика што.Иновативна опрема со irreverent дух, квалитетот, и на семејниот бизнис етос е она што ги поставува ни се распаѓа.Земете на горчливиот елементи со доверба.Дали нејзиното инсистирање дожд најде во долините, нон-стоп ветар што доаѓаат на Клисура, или ладна планинска снегот да падне..се погледне за нашите напредни технологии на вашиот облека за да бидете пријатно топли, суви и заштитени.Без разлика што.Кога вашиот продолжен активности се задржи под сонцето, што сум ли покриени – буквално.Се погледне за облека, која вклучува нашите напредни технологии наменета за да се заштитат од штетните UVA/UVB зраци на сонцето, додека имајќи суво, кул, и удобно.Нашиот потпис Колумбија логото е гаранција за нашето внимание на детали.Нејзините она што ги поставува нашата облека за разлика од другите.Ние ги користиме само највисок квалитет на материјали, стручна изработка, и трајни крои.Ова е спортски ќе уживате за сезони за да се дојде.

Основни карактеристики

Најдобри понуди