• Обновено
Под Оклоп Жените База 3.0 Екипажот Долг Ракав

Под Оклоп Жените База 3.0 Екипажот Долг Ракав

Rating 
DEN 1416.00

Залиха
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Се повлече На closure.UA База 3. : Агресивни топлина за екстремен студ.Топлинска мрежа ткаенина стапици топлина во мали џебови за долготрајна заштита.Брз-сува градба фитили влага да се задржи посува, полесни и повеќе удобно. 4-начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.

Основни карактеристики

Најдобри понуди