• Обновено
Класичен Осветлување 57025 MS CBK Преку Venteo, Кристал, Лустерот, 46 x 46 x 59, Милениум Сребро.

Класичен Осветлување 57025 MS CBK Преку Venteo, Кристал, Лустерот, 46 x 46 x 59, Милениум Сребро.

Rating 
DEN 1440.00

Залиха
Во магацинот.

Тела категорија : лустерот.Број на светилки : 24 x 60 W candelabra.Крај : милениум сребро.Производ Димензија : 46.0x46.0x59.0".Виа Венето 46-инчи широка x 46-инчи долго x 59-инчен висока светла : 24 x 60 W candelabra заврши прикажани : милениум кристално сребро прикажани : Crystalique црн синџир или должина на кабел : 6 брод преку : камион за испорака тежина : 120 виси тежина : 100 каталог/page up : 5005/56 оваа серија го опишува ера на просперитет и престижната живеење.Рака-Гравиран 24% доведе кристал колони, founts и bobeches се прошарани меѓу тешки бркале шпански одлеаноци, а потоа великодушно украсена со уникатни кристал форми - остриги, kites, бадеми - кои се рекреираат стилот на италијанската ренесанса период.

Основни карактеристики

Најдобри понуди