• Обновено
Kactera Ресторан Лустерот Осветлување Дневна Соба Американско Домаќинство Целосна Бакар Основна Плоча Креативна Личност Едноставна Атмосферски Осветлување Спалнат

Kactera Ресторан Лустерот Осветлување Дневна Соба Американско Домаќинство Целосна Бакар Основна Плоча Креативна

Rating 
DEN 422.40

Залиха
Во магацинот.

1. Едноставен и уникатен стил на дизајн, едноставен и убав, висок квалитет, прецизен извршување ковано железо, Бакар технологија, широка примена опсег, едноставна и великодушни објекти. 2. Трансформацијата на кружни светилки во дела на уметноста е структура која ги носи на луѓето да сонуваат дом на душата. 3. Примена : Совршен за лустери во спални соби, дневни соби, студија соби, канцеларии, барови, кафулиња, продавници, балкони, кујни, партии, бањи, станови, апартмани, коридори, ресторани, дом на ентериери, индустриски простори. 4. Одржување Совети : не користете иритирачки хемиски средства за чистење и избрише со влажна крпа.Користете сува крпа за да лесно да се отстрани прашина. (Забелешка : Овој производ не содржи извор на светлина). 5. Постојат грешки во прирачник за мерење.Ако постои било каков проблем со производот, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви помогне да го реши проблемот.Стил : Модерна Едноставна Уметност Deco Material : бакар,крпа Процес : Спреј бои, matte Size : Дијаметар 61cm, Висока 42cm,Синџир 50cm(Прилагодливи)извор на Светлина : E27 Светилки носителот : 5 Напон : 111 V-240 VWattage : 6WCertification : CCC, CE, ROSEIrradiation област : 10㎡-15㎡Тип на Сијалица : LED, Заштеда на Енергија Bulbs Color : bronze Package вклучува : Pendant Светлина*1 If имате било какви прашања во текот на купување и користење, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обезбеди задоволително услуга.ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил за да го решат проблемот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди