• Обновено
LJGWJD Таванот Светла Novely Лустери, Лустерот Таванот Светлина Креативна Личност Молекуларна Железо Пеглање за дневната Соба/Спалната соба/Ресторан/Злато

LJGWJD Таванот Светла Novely Лустери, Лустерот Таванот Светлина Креативна Личност Молекуларна Железо Пеглање

Rating 
DEN 11016.00

Залиха
Во магацинот.

Светилка Извор : G9 (Не се Вклучени);Број на Светилка Држачи : 24;Материјал : Ковано Железо + Стакло + Алуминиум;Големина : Φ100*100 Cm;Боја : Златна, Црна;Стил : Нордиските;Применливи Простор : дневната Соба / Спалната соба / Канцеларија / Студија.Едноставен Дизајн Концепт, Уникатен Дизајн на Душата, Таписерии Изработка, Строги Изработка, Не Само Лустери, Но исто Така и Шармот на Уметноста на Модата Шарм, да Byou Убава Живот за да Уживате.Песок Пропорции Се Убави и Хармоничен, Насликан Убавината на Уредни Облините на Телото Мекост и се Водат, Создавање на Таписерии и Детални Осветлување Форми, со Елегантен, Едноставна, лесна и Природна Убавина.Едноставен, Но Не и Едноставна, Модерен Минималистички Дом Оркестарот Осветлување, на Луѓето им Дава Мир, Ви Дава Пријатна и Удобна Околина Кога Сте Уморни, Шарени, Енергична, Едноставно, Прекрасна и Елегантна, со Добра Гледање и Естетска Вредност.Испраќање Време : 1-2 Дена,Проценето Време на Пристигнување : 12-25 Дена,Ако Имате Било какви Прашања,Pleet Контактирајте со Нас Веднаш,Ние Веднаш Ќе ви ги Реши сите Прашања во Врска со Производот,ви Благодариме!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди