• Обновено
Kukui Навлажнувачки Лосион (Unscented) од Масла од Aloha - 16oz.

Kukui Навлажнувачки Лосион (Unscented) од Масла од Aloha - 16oz.

Rating 
DEN 432.24

Залиха
Во магацинот.

Крем богат лосион за тело.Ја олеснува и ја смирува сувата воспалена кожа.Овој крем богат лосион за тело ја олеснува и ја смирува сувата воспалена кожа.Збогатен со kukui орев масло, macadamia орев масло и Витамин Е, тоа ја олеснува сувост предизвикани од изложување на елементите.Прекрасен за олеснување на болка од изгореници.Delicately миризливи со освежувачки мирис на цитрус портокалова и ylang ylang природни етерични масла.Се користи како целиот лосион за тело.

Основни карактеристики

Најдобри понуди