• Обновено
SoftSheen Carson Breakthru Анти-Кршење На Топлина Зајакнување Стил Creme 5 Мл.

SoftSheen Carson Breakthru Анти-Кршење На Топлина Зајакнување Стил Creme 5 Мл.

Rating 
DEN 221.04

Залиха
Во магацинот.

Soft Sheen Carson Breakthru Анти-Кршење на Топлина Зајакнување Стил Creme 5 Oz Anti-Кршење на Патентиран Ceramide Технологија Топлина Зајакнување Стил Creme Breakthru Секојдневно Топлина Зајакнување Creme е дел од една единствена линија на анти-кршење на производи дизајнирани да ви помогне да се заштити и да се негува вашата коса за време на секој чекор на вашата одржување routine.By намалување на breackage, вашата коса е во подобра состојба, која го чува здрави и може да помогне во тоа растат повеќе.

Основни карактеристики

Најдобри понуди