• Обновено
Kukui Навлажнувачки Лосион (Миризливи) w/Пацифик Слаб Мирис од Масла од Aloha - 16oz.

Kukui Навлажнувачки Лосион (Миризливи) w/Пацифик Слаб Мирис од Масла од Aloha - 16oz.

Rating 
DEN 1270.80

Залиха
Во магацинот.

крем богат лосион за тело.Овој крем богат лосион за тело ја олеснува и ја смирува сувата воспалена кожа.Збогатен со kukui орев масло, macadamia орев масло и Витамин Д. Го ублажува сувост предизвикани од изложување на елементите.Прекрасен за олеснување на болка од изгореници.Delicately миризливи со освежувачки мирис на цитрус портокалова и ylang ylang nautral етерични масла.Се користи како целиот лосион за тело.Предлози за Употреба : се Применува на ден или колку што е потребно.Kukui Навлажнувачки Лосион (Миризливи) w/Пацифик Слаб Мирис од Масла од Aloha - 16oz.

Основни карактеристики

Најдобри понуди