• Обновено
АКВА Лосион за НЕГА на 8 мл (Пакување од 7)

АКВА Лосион за НЕГА на 8 мл (Пакување од 7)

Rating 
DEN 1684.08

Залиха
Во магацинот.

Обичните навлажнувачки лосиони седат на врвот на вашата кожа.АКВА ГРИЖА е различен.Формулиран за да се апсорбира брзо, АКВА ГРИЖА содржи активна состојка, уреа, кои, всушност, продира површината на кожата и враќање на изгубената влага и омекне сува, груба кожа.Дерматолог-се препорачува АКВА ГРИЖА - ефикасен лек за сува кожа олеснување.Активни Состојки : Уреа 10%.

Основни карактеристики

Најдобри понуди