• Обновено
Екстра Долг (36 Инчи) Exfoliating Бања Крпа/Крпа (4 Парчиња) Најлон Бања Крпа/Крпа, Шевови на Сите Страни за дополнителна Издржливост (Зелен)

Екстра Долг (36 Инчи) Exfoliating Бања Крпа/Крпа (4 Парчиња) Најлон Бања Крпа/Крпа, Шевови на Сите Страни за

Rating 
DEN 551.52

Залиха
Во магацинот.

СОВРШЕН ЗА ПОЛНО работно ТЕЛО ЧИСТЕЊЕ И ЕКСФОЛИРАНЕ : На најлон exfoliating платно е најдобар бања производ за отстранување на мртвите клетки на кожата, стимулирање на циркулацијата на крвта, елиминирање на нечистотии, и unclogging порите.Ги ОТСТРАНУВА НЕЧИСТОТИЈА, МАСЛО, И ДРУГИ НЕЧИСТОТИИ ОД КОЖАТА : Ја exfoliating крпа е погруб отколку стандард за миење текстил, но, доволно мека за секојдневна употреба.На најлон ткаенина ткаенина поттикнува силен сапун lathering и работи и за елиминирање на нечистотија, масло, и нечистотии од кожата.Се ЧУВСТВУВА ЧУДЕСНИОТ НА ГРБОТ И НОЗЕТЕ : На погруб текстура на најлон крпа е слична на задниот нула и да се ревитализира изгледаат и се чувствуваат на кожата стимулирајќи протокот на крвта и отстранување на нечистотии кои предизвикуваат иритација и breakouts.ЕКСТРА ДОЛГ ДИЗАЈН ГО ПРАВИ ЛЕСНО ДА се СТИГНЕ до СИТЕ делови НА ТЕЛОТО : Нашата најлон бања облека се околу 11 инчи широка и 36 инчи долго што ги прави идеални за миење на сите делови од телото, вклучувајќи грбот и нозете.Тие, исто така, исплакнете и сува брзо да се обезбеди на повеќе хигиенски и пријатно бањање искуство. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање (БЕЗ ПРАШАЊА ПРАША) : Сите Mayberry Здравје и Домашни Производи доаѓаат со 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет.Ако сте незадоволни, тогаш ние ќе го замени најлон крпа или рефундирање на вашите пари.Ние веруваме во високиот квалитет на услуга на клиентите и сакате да бидете среќни!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди