• Обновено
Kubota Високи Перформанси Moly Литиум Сите Намена Тешки Земјоделство/Градежништво Опрема Маснотии (14.5 мл)

Kubota Високи Перформанси Moly Литиум Сите Намена Тешки Земјоделство/Градежништво Опрема Маснотии (14.5 мл)

Rating 
DEN 383.76

Залиха
Во магацинот.

Совршен за сите земјоделски, индустриски, автомобилската, и флота апликации.Exellence - Анти-носат перформанси, идеален за јадење-на-метал апликации.Kubota BX Серија Под-Компактен Трактори BX1500 DBX1800 DBX1830 DBX1850 DBX1860 BX1870 BX1880 BX2200 DBX2230 DBX22 DBX2350 DBX2360 BX2370 BX2380 BX23 DBX23 SBX24 DBX25 BX25 DBX2660 DBX2670 BX2680.G1800 G1800-SG1900 G1900-SG2000 G2000-SG2160 G2460 GG3200 G4200 HG5200 HGR2010 GGR2110 T1400 HT1460 T1560 T1570 T1600 HT1670 T1700 HT1760 T1770 T1870 T1880 T2080 T2380 TG1860 TG1860 G. Kubota F/FZ/GF Серија Комерцијални Пред Mowers F2000 F2100 F2100 EF2260 F2400 F2560 F2560 EF2680 EF2880-FF2880 E-FF3060 F3080 F3680 FZ2100 FZ2400 GF1800 GF1800 E.Работи на сите Kubota Диск и тркалото лежишта, ракави и анти-триење лежишта, шасија, кофа, кралот игли, универзална зглобовите, спојки, crushers и vibratory ролки.Заштита - Outsanding заштита од ' рѓа и корозија.Работи на сите Kubota Косилки и Трактор Опрема.Премиум - постабилна на висока температура отпорни од најголем конкурент е маст - отпорен на Вода - Компатибилен со повеќето greases. Kubota L Серија Трактори L175 L185 DTL185 FL200 L2050 DTL2050 FL210 L210 Нови Type L225 L2250 DTL2250 FL235 L2350 DTl2350fl245dtl245fl2500dtl.Корозија - отпорни на Вода и отмиване отпорни.

Основни карактеристики

Најдобри понуди