• Обновено
Супер Смазка 21010 Синтетички Мулти-Цел Маснотии.5 Мл. Проѕирен бела боја

Супер Смазка 21010 Синтетички Мулти-Цел Маснотии.5 Мл. Проѕирен бела боја

Rating 
DEN 110.64

Залиха
Во магацинот.

пакет висина : 18.796 cm.пакет должина : 1.524 cm.пакет ширина : 13.97 cm.Тип на производ : АВТО ДОДАТОК.Отпорна на солена вода, сеф во вода за пиење.Синтетички Мулти-Цел Маснотии Производ Главата Синтетички Мулти-Цел Маснотии, .5 оз.NLGI Одделение 2, Боја Проѕирен Бела, Темп.Опсег -45 Степени F до 450 Степени F (-43 Степени C до 232 Степени C) Континуирано, Флеш Точка Поголема Од 428 Степени F (220 Степени C), Намалувањето Точка Поголема Од 500 Степени F (260 Степени C), PAO/Минерално Масло Основица Специфична Тежина .89 @ 60 Степени F, Храна Одделение.

Основни карактеристики

Најдобри понуди