• Обновено
Valvoline Општа Намена Килибар Маснотии 1 LB

Valvoline Општа Намена Килибар Маснотии 1 LB

Rating 
DEN 226.80

Залиха
Во магацинот.

Авто & Камион Одржување.Земја на производство : сад.Производителот : VALVOLINE.Пакувањето на производот може да се разликува.Valvoline на Општата Мулти-Цел Grease Designed за двете автомобилската и индустриски примени.Оваа одлична за општа намена ЕП маснотии е наменета за двете автомобилската и индустриски примени.Тоа се препорачува како шасија и тркалото-имајќи лубрикант за некои автомобили и камиони опремени со не-диск кочница тркала лежишта (тапани).Имаат techical прашања, ве молиме слободно да се јавите на нашите Технолошки Услуги # 1-800-Team Val 'Пакување може да се разликуваат'.

Основни карактеристики

Најдобри понуди