• Обновено
Quicksilver 8M0071841 Високи Перформанси Екстремни Масти/Лубрикант со PTFE, 14-Унца Кертриџ

Quicksilver 8M0071841 Високи Перформанси Екстремни Масти/Лубрикант со PTFE, 14-Унца Кертриџ

Rating 
DEN 455.76

Залиха
Во магацинот.

Одговара на стандард маснотии пиштоли користење 14 унца касети.Високи Перформанси Морски Маснотии со PTFE е со висок квалитет, исклучително разновиден калциум sulfonate‑базирани, NLGI 2 маснотии дека нема да се прекине кога се меша со вода.Одлична општа употреба лубрикант за управувачкиот систем кабли, гас за купување на Quicksilver е купување перформанси, заштита и мир на умот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди