• Обновено
#6 x 1/2 Тип На Само-Прислушување Завртки/Плоштад/Пан Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: 5,000 парчиња)

6 x 1/2 Тип На Само-Прислушување Завртки/Плоштад/Пан Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик (Картон: 5,000 парчиња)

Rating 
DEN 12143.76

Залиха
Во магацинот.

Пан Плоштадот Одморите А Само Прислушување Завртки.Произведен да ASME B18.6.3 димензии.Целосно Навој. 18-8 Нерѓосувачки Челик.Само-Прислушување Завртки, #6 x 1/2" Тип На Само-Прислушување Завртки / Плоштад / Пан Глава / 18-8 Нерѓосувачки Челик.

Основни карактеристики

Најдобри понуди