• Обновено
#8 x 5/8 Тип АБ Само-Прислушување Завртки/Филипс/Решетка Глава/Челик/Црна Оксид (Картон: 9,000 компјутери)

8 x 5/8 Тип АБ Само-Прислушување Завртки/Филипс/Решетка Глава/Челик/Црна Оксид (Картон: 9,000 компјутери)

Rating 
DEN 12143.76

Залиха
Во магацинот.

Решетка Филипс AB.Само Прислушување Завртки.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J933 спецификации.Случај Појачани да Rockwell C45 мин. (Core Цврстина : Rockwell C28-38).Целосно Навој.Само-Прислушување Завртки, #8 x 5/8" Тип АБ Само-Прислушување Завртки / Филипс / Решетка Глава / Челик / Црна Оксид.

Основни карактеристики

Најдобри понуди