• Обновено
Арон Судија New York Yankees Autographed Играч-Издадени Бела и Морнарица Adidas Cleats од 2020 MLB Сезона - MLB Autographed Игра се Користи Лилјаци

Арон Судија New York Yankees Autographed Играч-Издадени Бела и Морнарица Adidas Cleats од 2020 MLB Сезона -

Rating 
DEN 23999.76

Залиха
Во магацинот.

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; MLB Autographed Игра се Користи Лилјаци.Овие играч-издадени cleats биле издадени и лично на рака потпишан од страна на Арон Судија во 2020 MLB сезона.Тие се добиени под покровителство на главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација Програма и може да биде потврдена од страна на неговиот нумерирани холограмот на MLB Тие, исто така, доаѓаат со поединец нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Арон Судија сувенири.New York Yankees сувенири.

Основни карактеристики

Најдобри понуди