• Обновено
Тим Tebow Њујорк Mets Autographed Играч-Издадени Dinger Природни Лилјак Издадени помеѓу -2019 MiLB Сезони - AA0051724 - Autographed MLB Лилјаци

Тим Tebow Њујорк Mets Autographed Играч-Издадени Dinger Природни Лилјак Издадени помеѓу -2019 MiLB Сезони

Rating 
DEN 23999.76

Залиха
Во магацинот.

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed MLB Лилјаци.Овој играч-издадени погодокот беше издадена и лично на рака потпишан од страна на Тим Tebow помеѓу 2016-2019 Mi LB сезони.Тоа беше добиена под покровителство на главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација Програма и може да биде потврдена од страна на неговиот нумерирани холограмот на MLB Таа, исто така доаѓа со холограм од Fanatics Автентични и сертификат за автентичност.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Тим Tebow сувенири.Њујорк Mets сувенири.

Основни карактеристики

Најдобри понуди