• Обновено
TORRAS L3 360° Ладење 8H Преносни погоден за носене Правец нагоре и надолу 4000 mAh Батерија Лични Bladeless Вратот Вентилатор за Патување/ Дом/ Канцеларија, 3 Брзини

TORRAS L3 360° Ладење 8H Преносни погоден за носене Правец нагоре и надолу 4000 mAh Батерија Лични Bladeless

Rating 
DEN 2174.40

Залиха
Во магацинот.

【Веднаш Ладење】Coolify е погоден за носене клима уред користи Ku Peltier Радијатор за phlx ладење и 3 D Струење патентиран дизајн за да ја намалите вашата телесна температура до 12 степени во само 1 секунда!Ладење режим автоматски ќе се исклучи по 30 минути за да се заштити вашето здравје.Ве молиме притиснете на Прекинувачот, ние нудиме грижете се-бесплатно 6-месеци гаранција и пријателски услуги на клиентите.

Основни карактеристики

Најдобри понуди