• Обновено
TORRAS Следи Clip-за на Биро Фан, USB Вентилатор со Силно Струење, 3 Брзини 90° Допир Контрола Канцеларија Фан, Табела Вентилатор за Office Home Спална соба

TORRAS Следи Clip-за на Биро Фан, USB Вентилатор со Силно Струење, 3 Брзини 90° Допир Контрола Канцеларија Фан,

Rating 
DEN 4800.00

Залиха
Во магацинот.

8 инчи(5мм-20mm) Следење Дебелина и Компатибилен со Криви или Нередовно се Следи.Почнувајќи од тивко ветре на турбо силата на ветрот.Само клип компјутерски монитор фан на врвот на екранот. 【3 Брзина на Вредноста & Допир Контрола】мали биро фан нуди 3 нивоа за брзина и 90° прилагодување.Подобрување на ефикасноста и подобрување на играчкото искуство. 【Лесно да се инсталира & USB Напојување】специјално дизајнирани клип прави додатоци на мониторот лесно и стабилна.Опремени со лесен-за-работи на допир копчиња, тоа може да излез стабилен и континуирано струење на интензитетот и аголот што го сакате.Професионални крст-проток на вентилатор, технологијата го прави дува ветрот мека, униформа и се 100% природни. 【Компјутер Фан Ти ги Сува】ПРВИОТ и САМО монитор-монтирани биро фанови. 【100% Гаранција за Квалитет】Како бренд избрани од страна на милиони клиенти, TORRAS има одличен квалитет и ригорозни изработка, и производи што биле патентирани и заверена од страна на FCC. 【Турбополнач & Циркулација Струење】Bladeless турбо зголемете, дува силен и моќен ладен воздух.Воздухот штекер донесува 10" линеарни дизајн, се зголемува во правец на покриеноста со повеќе од 3 пати.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.дува доволно кул воздух за да бидете удобно во текот на летото.Тип-C USB напојување дизајн го прават овој канцеларија фан може да се напојува со компјутер / моќ банка / други начини.Нов тип на циркулација на струење со вертикална влезот и излезот за вистински циркулираат правец.TORRAS Следи Clip-за на Биро Фан, USB Вентилатор со Силно Струење, 3 Брзини 90° Допир Контрола Канцеларија Фан, Табела Вентилатор за Office Home Спалната соба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди