• Обновено
Чип Quik SMDLTLFP Лемење Паста Sn42/Bi57.6/Ag0.4 Не-Чисти Води-Слободен Ниска Температура се Топи 138C 281F

Чип Quik SMDLTLFP Лемење Паста Sn42/Bi57.6/Ag0.4 Не-Чисти Води-Слободен Ниска Температура се Топи 138C 281F

Rating 
DEN 445.20

Залиха
Во магацинот.

Лемење Паста.Доведе Слободни / Ro HS.Нема Чисти.Шприц.Ниска Temprature.Лемење Паста Sn42/Bi57.6/Ag0.4 Не-Чисти Води-Слободен Ниска Температура се Топи 138 C 281 F eutectic.Метал Содржина : 87% метал од тежината.Големина на честички : T3 (25-45 microns) Големина : 5cc/15g шприц.

Основни карактеристики

Најдобри понуди