• Обновено
Rectorseal 74025 12-Унца C-Флукс , Сива

Rectorseal 74025 12-Унца C-Флукс , Сива

Rating 
DEN 852.00

Залиха
Во магацинот.

Професионалното Здравје И Безбедноста.Земја на Manifacturer : сад.Производителот : Rectorseal.Опис на производот Лемење Флукс, Паста, Паста, Специфична Гравитација 1.59, Сад Тип на Пластични Тегла, Сад Size 12 мл., За Лемење Подготовка Од Производителот C-Флукс е доведе слободни, висок квалитет флукс содржат прав лемење со кој се предвидува додаде осигурување за течење слободни заеднички.За користење со 95/5, 60/40, 50/50, и 40/60 solders. 12-Унца.

Основни карактеристики

Најдобри понуди