• Обновено
Корисна Флукс - 7 мл Тегла w/Четка за Општа Намена Накит Одлуки Метал Лемење Лемење Флукс

Корисна Флукс - 7 мл Тегла w/Четка за Општа Намена Накит Одлуки Метал Лемење Лемење Флукс

Rating 
DEN 238.32

Залиха
Во магацинот.

Корисна Флукс е многу издржлив и силен општа намена флукс што ќе ги заштитува вашите делови до 1600°F (870°C).Тоа е активен флуорид-тип на флукс кој е соодветен за сите nonferrous метали.Тоа почнува да се топи и се раствораат оксиди на 600°F (320°C).Корисна Флукс е многу издржлив и силен општа намена флукс што ќе ги заштитува вашите делови до 1600°F (870°C).Тоа е активен флуорид-тип на флукс кој е соодветен за сите nonferrous метали и почнува да се топи и се раствораат оксиди на 600°F (320°C).Тоа е активен флуорид-тип на флукс кој е соодветен за сите nonferrous метали и почнува да се топи и се раствораат оксиди на 600°F (320°C).Ве молиме контактирајте не со било какви прашања.Ви благодариме за гледа!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди