• Обновено
Лемење Паста Со Флукс Жолто Злато 14k 1 Dwt.

Лемење Паста Со Флукс Жолто Злато 14k 1 Dwt.

Rating 
DEN 1629.12

Залиха
Во магацинот.

Со Grobet САД. 54.833. Генијален фармацевт содржи лемење со флукс.Соодветна сума на лемење и флукс може да биде поставена на точната точка е потребно, елиминирање на отпад и за подобрување на изгледот на заеднички.Лемење не содржи кадмиум. 1 dwt.

Основни карактеристики

Најдобри понуди