• Обновено
Ophanie Бања Полиците со Крпа Бар за Туш, Лебдејќи Полица на Ѕидот Монтирани за Бања Организатор и Складирање, Зачин Вино Кафе Shelving за Кујнски Ѕид Складирање

Ophanie Бања Полиците со Крпа Бар за Туш, Лебдејќи Полица на Ѕидот Монтирани за Бања Организатор и Складирање,

Rating 
DEN 539.52

Залиха
Во магацинот.

Тоа е многу погоден за ставање на леќата шишиња или toiletries.Крпа решетката може да биде инсталиран посебно на ѕидот.Двоен завртка рамка од една страна е многу здрав, осигурувајќи дека постоечкиот полиците нема да навалите кога ставање на тешки предмети, што го прави побезбедна и постабилна.Две S-форма Куките се опфатени со секое купување додека последните количини.Нашите дрвени плочи се направени од pinewood дека е carbonized (изгорени со оган) без никакви хемикалии за да се осигура безбедноста на целиот полица.Отстранлив род обезбедува подобра заштита.Корисен Подарок : класичен уште селски полиците се колку парче на уметноста како што се функционални елементи.Практични за Секојдневна Употреба : калапи доаѓа во тврда Pinewood и индустриски мат метални протези, за да одговараат на секое парче и се вклопуваат совршено со секој простор.Полиците се прав-обложени уметност без ' рѓа или боја намалува.Максималниот капацитет е 40 фунти, што може да ги исполни повеќето од вашите дневни потреби за овие пловечки полиците.Максималниот капацитет е 40 фунти, што дефинитивно може да ги задоволи повеќето од секојдневните потреби.Функционална Чување Полиците : Спецификација : 16.На цврстата структура, лесно за инсталација, и елегантен дизајн го прават овој одличен прилог на вашиот дом.Совршен за kinki во куќата warmings, свадби, родендени, бебето тушеви, и сите DIY ентузијасти!.

Основни карактеристики

16.5 X 7.2 Inches. The maximum capacity is 40 pounds, which can meet most of your daily needs for these floating shelves. :

Најдобри понуди