• Обновено
SEMOFO Лебди Полици Бела, Ѕид Монтирани Сет од 3 Бел Ѕид Полица Современ Дом Ѕид Декоративни Складирање Дрвени Полици за Бања Спална соба,Дневна Соба и Кујна

SEMOFO Лебди Полици Бела, Ѕид Монтирани Сет од 3 Бел Ѕид Полица Современ Дом Ѕид Декоративни Складирање Дрвени

Rating 
DEN 671.76

Залиха
Во магацинот.

【Големина】Три парчиња бела правоаголна складирање помеѓу пловечки полици големина 42x12x1. 【Лесно Да се Инсталира】постоечкиот полици сет вклучува хардвер монтажа и чекор по чекор инструкции,инсталација може да се заврши многу брзо.Полица дава вистински лебдат изгледа како не се поддржува се видливи откако ќе заврши инсталацијата.Производот не е погоден за големи книги, ЦД носители и други поголеми предмети се должи на длабочина од 12 cm.Пакет се вклучени : .Ве молиме да го поправи производот кој што треба да бетонски ѕидови, лесни бетонски ѕидови или тула ѕидови. 3 x дрвени полици.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во секое време, и сите проблеми ќе бидат решени без проблеми и пријателски.Димензии : 16.Име на производ : Сет од 3 Дрвени Постоечкиот Ѕид Полиците.Овој лебдечки полиците во собата може да се вклопи во широк спектар на домашни оркестарот стилови, и декоративен и функционален.Тоа се инсталира со скриен метал заграда, која овозможува да се одржи повеќе тежина.Можете да комбинирате на полиците на различна локација и широчини, како ви се допаѓа.Овој ѕид монтирани лебди полица не покажува видливи поддршка и всушност се чини дека да се лебди. 1 x Инсталирате на Хардвер Торба.Тоа создава простор за складирање за дневна соба,dinning соба,спална соба,бања или канцеларија. 【Украсете го вашиот Простор】Овие ѕид монтирани лебди полици сет е идеален за прикажување на декоративни дома додатоци,поставен на showpieces, слики семејството,potted фабриката која го прави вашиот дом повеќе луксузен и елегантен.【Едноставен и Модерен Дизајн】Сет од 3 бел ѕид монтирани лебди полиците со едноставен и модерен дизајн,направен од премиум МДФ,обложени со еко-пријателски бела завршница.

Основни карактеристики

Најдобри понуди