• Обновено
КАО Duru Лебди Полица со Фиока Пауловнија Дрво за Чување и Прикажување на Ноќната за Кревет, Канцеларија, Спална соба, Дневна Соба и Купатило (1)

КАО Duru Лебди Полица со Фиока Пауловнија Дрво за Чување и Прикажување на Ноќната за Кревет, Канцеларија, Спална

Rating 
DEN 431.76

Залиха
Во магацинот.

Инсталирањето на овие постоечкиот дрвени полици ќе буквално се најлесната работа.На уникатно дизајнирани shelve додава елегантен допир на смиреност и природна атмосфера во вашиот дом и канцеларија.Тоа уникатно додадете елегантен и природен допир да било ѕид простор во вашата спална соба, бања, дневна соба, канцеларија, foyer, или кујна.Алатки : Без било соберат, доаѓа со потребниот хардвер и јасно упатство за брз инсталација.

Основни карактеристики

Најдобри понуди