• Обновено
Wallniture Ravello Лебди Полици за Ѕид, Кујна Организација и Чување Полиците Сет од 2, 17x6 Природни Изгорени Дрво Оркестарот Ѕид

Wallniture Ravello Лебди Полици за Ѕид, Кујна Организација и Чување Полиците Сет од 2, 17x6 Природни Изгорени

Rating 
DEN 431.76

Залиха
Во магацинот.

Заштедете повеќе простор во вашиот затворени кујната кабинети.Користење на тоа како се бања организатор или спалната соба единица за складирање е исто така добра идеја.Со оваа кујна организација единица, чувајте се што ви треба блиску на дофат на раката при креирање на farmhouse кујна décor.Направи Најмногу од Било Мал Простор : Оптимизирање на почетниот складирање, особено во мала кујна може да биде тешко. 2 x Дрво Виси Полици Кола со 4 Лебди Полици Загради. 2 x Дрво Виси Полици Кола со 4 Лебди Полици Brackets8 x Пластични Anchors8 x Монтажа Screws8 x Дрво Screws1x Упатството.Лесно да се Соберат : Овој лебдечки полица сет доаѓа со сите потребни хардвер за лесна инсталација.Простор-Saver : Wallniture ѕид полиците ќе биде вашиот омилен складирање решенија. 8 x Пластична Подлога.Цврстата Конструкција : Заборавајте за на ѕид полица дека не е издржлив, но скапи!Направена од високо-квалитет цврсто дрво и метал shelving загради, овие прифатлива дрвени полици за ѕид ќе ви трае со години да дојде.Создаде модерен farmhouse ѕид оркестарот.Стилски Решение : Не магацинот вашиот суштинско значење кујна gadgets, во кабинети.Со овие селски полици, може да се подобри вашата кујна довербата и да стане подобро да се готви!Подготвување, готвење, како и презентирање е многу полесно кога сте работи во организирана кујна.Мултифункционален Ѕид Организатор : Само да се креативни и да најдете повеќе функции, освен со користење на тоа како кујна складирање.Сепак, Wallniture полици ви помогне да се користат на ограничен простор за креативно!Оваа мала полица сет трае до минимален простор на ѕидот, но продавници многу работи!Да ги користите овие ѕид полиците за да се добие дополнителни површина, да ги задржи вашите предмети во ред и да се создаде повеќе простор во вашиот затворени кабинети!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди