• Обновено
Муслин Bibs и Лажица

Муслин Bibs и Лажица

Rating 
DEN 439.92

Залиха
Во магацинот.

Тип На Производ : Бебе Производ.Објектот Пакет Димензија : 2.895 cm L X 24.790 cm W X25.196 cm Х Точка Пакет Тежина : 0.22 lbs.Земја На Потекло : Кина. 3-парче сет.Сет од две муслин bibs функција долго куп minky поддршка и кука и јамка затворање.Bibs пристигне врзани со BPA free силикони лажица.

Основни карактеристики

Најдобри понуди