• Обновено
Cuccio - Дрво Гел Лак - Вода Што Прави? - Впие Исклучување Лак за Маникир & Педикир, Целосна Покриеност - Долготрајни, Висок Сјај - Суровост, Глутен, Формалдехид & Toluene Слобо

Cuccio - Дрво Гел Лак - Вода Што Прави? - Впие Исклучување Лак за Маникир & Педикир, Целосна Покриеност - Долготрајни,

Rating 
DEN 289.92

Залиха
Во магацинот.

Cuccio Дрво нуди wearability дека е сигурен од било од натпреварот, тоа е затоа што ние се користи чист гел база и да не полски / гел хибрид.Направени во САД и Глутен, Формалдехид Tosylamide, Формалдехид Смола, Toluene, DBP, Camphor, Xylene, Етил Tosylamide, Parabens, Мирис, Triplehenyl Фосфат, Acetone, Олово и без Суровост.Cuccio Дрво е 100% полски Слободни, Впие Исклучување Гел Формула која е и LED и УВ се лекува понуда до 21 дена на истрошеност, со соодветна примена.Формулиран со нашиот патентиран Тројно Пигментацијата Технологија, Cuccio нуди богат цветен покривање само на еден слој и целосна покриеност во две палта.

Основни карактеристики

Најдобри понуди