• Обновено
QIYE Лаптоп Ладење Подлога Кулер, Лаптоп Фан Стојат Дисипација, ТЕЦ Ладење Технологија, Преносни Тенок Висина Прилагодливи, Ултра-Тивка Кул RGB Фан

QIYE Лаптоп Ладење Подлога Кулер, Лаптоп Фан Стојат Дисипација, ТЕЦ Ладење Технологија, Преносни Тенок Висина

Rating 
DEN 652.56

Залиха
Во магацинот.

【Thermoelectric Ладење Подлога】 : со Користење на најновите phlx дисипација технологија тројно ладење, 3 вториот ладење, полупроводнички законот за ладење подлога физичко ладење технологија, голем ладење област за да може ефективно да се намали температурата на лаптоп ПРОЦЕСОР, да ги Задржи на компјутер во својата најдобра состојба. 【Ергономски и Удобноста Не се Лизга Одбивни】 : Ергономски дизајниран Лаптоп ладење подлога со алуминиумска свитлива lifter за удобно сите-ден употреба.Можете да ја промените вашата седи на телото со прилагодување на поддршка во 5 агли за да се задржи вашиот грлото на ' рбетот и зглобовите во оптимална удобност. 【Супер Тивок и Фан Светлина】 : Кога лаптопот дисипација фан работи со голема брзина, бучава е само 20 d B, супер тивок, создавајќи бучава-слободен средина за вас,Не се наруши е мојот нежно.На RGB Фан светлата на лаптоп Ладење подлога обезбеди визуелно запрепастувачки бои и ефекти. 【Ултра-Преносни и Материјал Процес】 : Иновативни преносни и количка за дизајн, лаптоп ладење подлога застане е свитлива и преносни, лесен за носење и употреба дома, во канцеларија или на други места, лаптоп кулер застане е Изработени од елоксирани алуминиумски со sandblasting. 【Универзална Компатибилност и Помогне】 : Лесен и пренослив лаптоп ладење подлога одговара на речиси сите "6-17" инчни лаптопи.Одговара на вашите потреби кога се користи лап-топ компјутери и гејминг лаптопи во дом/канцеларија.светлината rgb/phlx со вентилаторот за ладење база за ладење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди