• Обновено
zhanghong 原文 Лаптоп Ладење Рампа 5 Фанови До 17.3 Тешки Лаптоп Кулер, Сини LED Светла, 4fans,Тенок Преносни USB Погон,Ултра Тивок Гејмерски Лаптоп Кулер Стојат Кулер за Лаптоп

zhanghong 原文 Лаптоп Ладење Рампа 5 Фанови До 17.3 Тешки Лаптоп Кулер, Сини LED Светла, 4fans,Тенок Преносни

Rating 
DEN 599.76

Залиха
Во магацинот.

Паметни инвестиционен.Најверојатно се трошат доста пари на вашиот компјутер и на вашиот компјутер рушење ќе биде голем проблем.На оваа подлога за ладење е инвестиција => нема компоненти прегревање => maximises животниот век на вашиот КОМПЈУТЕР и да го зголемува својот настап.Силна топлина дисипација : опремени со 4 PBT висока-брзина фанови, 11 фан ножеви, со голема брзина 1500 RPM±10%, силен воздух јачина, голем волумен на воздух за 73 CFM, кој може брзо да се земе топлина и чувајте го на компјутер со стабилна и висока-перформанси.Молчи дизајн : Според принципот на аеродинамичноста, висока-брзина на проток на гас ќе се произведуваат правец на бучава, па радијатор не може да биде целосно молчи.Имаме оптимизиран производ структура за да се намали правец на бучава и се залагаат да го подобрат корисничкото искуство.Без оглед на возраста или интензитетот на употреба, тоа ќе кул вашиот КОМПЈУТЕР.Нашите клиенти се постигне извонредни резултати во игри, фото и видео за уредување, и стар лап-топ компјутери.Ако вашиот лаптоп overheats и забавува, ладење акција дефинитивно ќе се подобрат неговите перформанси.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро!.За product Name : Лаптоп ладење base Material : Алуминиум легура + ABSSize : 42*25*4.6 cm Fan брзина : max 1500 RPM±10%Број на фанови : 4 fans Air обем : за 73 CFMFan сечилото : PBTSpeed контрола метод : knob Bearing : Масло запечатени bearing Power режим : компјутерски USBLighting ефект : ice blue Angle : 4.5°Номинална струја : 0.5 AScope на примена : погоден за лаптопи под 17.3 inches If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе одговориме на вашето барање во рок од 24 часа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди