• Обновено
Мини Флексибилни Вакуум LED USB Ладилникот за Воздух Вадење на Подлога за Ладење Вентилатор за Netbook Лаптоп Компјутер Периферните Надворешни Вентилаторот за Ладење

Мини Флексибилни Вакуум LED USB Ладилникот за Воздух Вадење на Подлога за Ладење Вентилатор за Netbook Лаптоп

Rating 
DEN 254.64

Залиха
Во магацинот.

. Флексибилни Мини Вакуум LED USB Ладилникот за Воздух Вадење на Подлога за Ладење Вентилатор за Лаптоп Лаптоп Compter Периферните Надворешни Вентилаторот за Ладење. .Компактен, стилски, иновации дизајн.Флексибилни Мини Вакуум LED USB Ладилникот за Воздух Вадење на Подлога за Ладење Вентилатор за Лаптоп Лаптоп Compter Периферните Надворешни Вентилаторот за Ладење Карактеристики : Компактен, стилски, иновации design World првиот Patened Воздух N Вадење на Фан.Овозможува побрза екстракција на топол воздух надвор од трчање систем, кој се стабилизира работата на N и го продолжува својот lifetime Universal клип за прицврстување на USB напојување со интерфејси, компатибилен за сите поголеми N брендови.Светлината и корисна.Во споредба со други крупни N ладење влошки, тоа е многу погодна за чување и carrying Simple стил, елегантен сјајна боја заврши ,и Сини LED светлосни украси, сите подобрување на технолошката се чувствуваат на product180-Степен ротира во можност правец на позиции, што ќе ви овозможи префрлање слободно за фан angles Low енергија и ниско ниво на бучава, заштеда & тивка Спецификација : USB Кабел должина : околу.73cm.Преглед Димензија : x 8.0 6.0 x 2.5 cm.Номинална Напон : 5 V DC(USB).Номинална Брзина : 3800 +/- 10%ВРТЕЖИ во минута.Ниво На Бучава :

Основни карактеристики

USB Cable length:
approx.73cm.
Outline Dimension:
8.0 x 6.0 x 2.5cm.
Rated Voltage:
5V DC(USB).
Rated Speed:
3800 +/- 10%RPM.
Noise Level:
Bearing Type:
Ever Lubricate Long Life Bearing.
Colour:
Black.
Note:
Please check the type of the air exits of the N before installation
  :
Package included:
1 x Flexible Mini Vacuum LED USB Cooler Air Extracting Cooling Pad Fan :
  :
  :
  :
  :
  :
  :
  :
  :

Најдобри понуди