• Обновено
Zalman NS2000 Високи Перформанси Latop Ладење Стои Со 4 Ниво на вредноста (ZM-NS2000),Црна

Zalman NS2000 Високи Перформанси Latop Ладење Стои Со 4 Ниво на вредноста (ZM-NS2000),Црна

Rating 
DEN 818.16

Залиха
Во магацинот.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 4 ниво прилагодување на агол 7.5, 20, 30, 45 за корисникот погодност.Поддржува различни големина тетратки и поголеми преносни компјутери до 17".Силен и тивок ладење моќ со ефикасни струење структура заедно и 200mm фан.Удобно да се прилагоди брзината на вентилаторот при користење на лаптоп со фан контролер поставени на предната страна. 3 USB хаб скриени од страна на лаптоп, додека во употреба уште полесно да се постигне.Назад кабел за управување со носителот доволно голема за да се приспособат на сите кабли за среди работата на животната средина.Димензија : 377x283x52mm (Wx Dx H) / Тежина : 1.1 kg (2.41 lbs) / Материјал : Пластични, Челик, Гума / Шум : 20d BA / Компатибилен Големина : До 17 инчи / Влезен Напон : 5 V (Напојува преку USB).USB Порта : 3 / Фан Имајќи : Ракав / Големина : 200mm / RPM : 470 - 610 RPM / Фан Контрола Вграден Во. 4 ниво прилагодување на агол 7.5, 20, 30, 45 за корисникот погодност.Поддржува различни големина тетратки и поголеми преносни компјутери до 17".Силен и тивок ладење моќ со ефикасни струење структура заедно и 200mm фан.Удобно да се прилагоди брзината на вентилаторот при користење на лаптоп со фан контролер поставени на предната страна.USB хаб скриени од страна на лаптоп, додека во употреба уште полесно да се постигне.Назад кабел за управување со носителот доволно голема за да се приспособат на сите кабли за среди работата на животната средина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди