• Обновено
ZOUHANGDIAN Лаптоп Ладење Подлога за 12-17 инчен Лаптоп, Лаптоп Вентилатор за Ладење Подлога со 5 Тивки Вентилатори и LCD Екран, 5 Височини на Вредноста Кулер за Лаптоп, 2 USB По?

ZOUHANGDIAN Лаптоп Ладење Подлога за 12-17 инчен Лаптоп, Лаптоп Вентилатор за Ладење Подлога со 5 Тивки Вентилатори

Rating 
DEN 935.76

Залиха
Во магацинот.

Две USB порти се обезбеди да може да се прошири на повеќе други уреди кога подлога за ладење работи.Секој фан е опремен со сини LED светла, тоа не само што е убава, туку ви покаже кој фан работи.Четири не се лизга душеци на секој агол и отстранлив одбивни ќе се спречи вашиот лаптоп следнава долу на slanting површината.Можете да ги тргнеме на одбивни од назад дното и plug тоа во отворот на логото.Овој лаптоп кулер е погоден за повеќето големина на лаптоп, од 12"-17".Како што е Dell XPS, Mac Book Pro, Alienware, Think Pad, ИТН.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро!.Овој лаптоп ладилникот има 1 голема централната фан и 4 помали фанови.5 бучава-слободен фановите можат да работат заедно во исто време, или првите три фанови и под две фанови се кандидира одделно.Значи, ова подлога за ладење секогаш има најдобри перформанси ладење под различни работна состојба.Compatible12" - 17" лап-топ компјутери Compatible This кулер подлога е компатибилен со повеќето големина на лаптоп од 12 инчи до 17 инчи.Како што е Dell XPS, Mac Book Pro, Alienware, Think Pad, итн.Specifications Specifications Product Димензии : 410*290*29 MMProduct Тежина : 990 GFans Големини : Φ140*15 MM (1 PC), Φ80*15 MM (4 PCs)Брзината на Вентилаторот : Φ140 1100±10% ВРТЕЖИ во минута, Φ80 2100±10% RPMRated Напон : 5 VDCRated Струја : 0.8±10% APower : 4 WThank за покровителство.Јас продаваат производи со интегритет.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме во времето.Ние ќе се реши тоа за вас во рок од 24 часа.Ако ви се допаѓа мојот производ, ве молиме да даде добар преглед, ви благодарам.

Основни карактеристики

Најдобри понуди