• Обновено
LZQBD Фанови,Тивко Осцилирачки Кула Фан со 4 Л Вода Резервоарот, Кат Воздушен Кулер со 3-Брзина на Прилагодување,Далечински Управувач, 12-Часовен Тајмер

LZQBD Фанови,Тивко Осцилирачки Кула Фан со 4 Л Вода Резервоарот, Кат Воздушен Кулер со 3-Брзина на Прилагодување,Далечински

Rating 
DEN 271.20

Залиха
Во магацинот.

Тивко Бриз : Овој Навивач Е Тивка Работа Сида Добар Ноќен Сон или Едноставно Обезбедува Минимални Бел Шум Што Нема ДА Ви го одвлекува вниманието од Секојдневните Задачи.Разни Опции : Над 3 Брзина Опции, Можете исто Така Да Изберете помеѓу Спиење, Природата, и Еко Начини да Одговара на Вашиот Совршен Ветре Предност.Лесен за Користење : Мулти-Функција Далечински Ви Овозможува да го Контролирате Вашиот Фан од било Каде во Собата, Користете Тајмер Функција Па Фан Ќе го исклучи Автоматски по одредено Време.Покрива Секој Агол : со 70° Авто Осцилација за Целата Единица и Комплетна 360° Прирачник Осцилација за Горниот Дел, на Оваа Фан Може да се Излади од Само Околу Секој Агол.Модерната Безбеден Дизајн : на Елегантен, Модерен Дизајн се Вклопува во Секој Дом, Додека Безбедноста на Воздухот Скара го Штити Вашиот Целото Семејство од Повреда.

Основни карактеристики

Најдобри понуди