• Обновено
Suptig Водоотпорен Домување Случај Компатибилен за Gopro Херој 10 Херој 9 Црна Водоотпорен 164Ft

Suptig Водоотпорен Домување Случај Компатибилен за Gopro Херој 10 Херој 9 Црна Водоотпорен 164Ft

Rating 
DEN 479.76

Залиха
Во магацинот.

Батерија Водоотпорен домување случај : Suptig Батерија водоотпорен домување компатибилен за Gopro Херој 10 Херој 9 Црна, Водоотпорен да 164feet (50 метри), за длабоко море, нуркање и екстремни активности.ЕКСТРА ЗАШТИТА : домувањето не само што нудат поголема водоотпорен заштита на вашиот Go Pro Херој 9 црна, таа, исто така нуди дополнителни заштита од прашина, гребнатини и шокови.Ултра трајни употребата на не 'рѓосувачки челик производство, можете да се нурне во морето не мора да се грижите за' рѓа.Зајакнато стакло пред камерата, можете да ја направите вашата камера подобра светлина, се Пука на повеќе реални, повеќе убави слики.Она што Ќе Добиете : 1x Suptig Водоотпорен случај; 1x Брзо ослободување планината; 1x Thumbscrew; 1x 59 инчен Полнење Кабел; 1x 9 инчен Водоотпорен Полнење Кабел; 1x Knob клуч; 1x Микрофибер Крпа за Чистење.Сите водоотпорен домување се поткрепени со 24-Месечен Гарантен и 30 Дена Гаранција за враќање на Парите.Компатибилен : За Gopro Херој 10 Херој 9 black Waterproof Protection Suptig Водоотпорен случај може да водоотпорен 164ft(50 M), за длабоко море, нуркање,Сурфањето, Пливање, спортови на Вода.Материјал : Пластични материјали : издржливост, транспарентност КОМПЈУТЕР материјал production Hardware дел материјал : Изработени од нерѓосувачки челик, не грижете се за ' рѓа, по употреба во sea Lens материјал : Направена од калено стакло, прашина-доказ и отпорно на гребење, фотографиите ќе бидат појасни.Спецификации : Тип : 50 метри нуркање водоотпорен case Material : PC+нерѓосувачки челик+калено glass Dimension : 3x 1.55 x 7.6 inch Weight : 0.2 LBPacking листата : 1x Водоотпорен housing1x Брзо ослободување mount1x Thumbscrew1x Knob wrench1x Микрофибер Крпа за Чистење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди