• Обновено
SOONSUN Страна Отворен Заштитна Рамка за Домување Случај со LCD екран на Допир задна врата за GoPro Херој 4, Херој 3+, Херој 3 Камера - Транспарентно Јасно

SOONSUN Страна Отворен Заштитна Рамка за Домување Случај со LCD екран на Допир задна врата за GoPro Херој 4,

Rating 
DEN 382.80

Залиха
Во магацинот.

На страна се отвори скелет домување екстра отворен простор без блокирање на аудио предупредување и слот за мемориска картичка.Можете да добиете целосен пристап, не само на Мини USB и Micro HDMI порти, но, исто така, слот за мемориска картичка, вметнете/отстранете ја мемориската картичка е можно со домување на.Enhanced задна врата здрав и мала тежина, страничните отвори скелет домување случај може да се користи со 3.5 мм микрофон адаптер.На врвот на домување, постои дупка за внатрешни микрофон за да се обезбеди добар снимање ефект.Што уште можеше да се добие прилично добар снимање ефект дури и без користење на надворешен микрофон.Компатибилен со Go Pro Херој 3 3+ 4 камера, пакет вклучува во 1 x Страна отворен скелет домување случај +1 x Брзо ослободување тока+1 x Долго палецот завртка.Отворете страна Скелет Домување случај овозможува кабли да биде вклучен во вашата камера за телевизија-feed видео, полнење, ладење и enhanced audio при ниски брзини.

Основни карактеристики

Најдобри понуди