• Обновено
Ewa-Морски ЕМ У-BXP100 Подводни Домување за dslr фото Апарати (Јасно)

Ewa-Морски ЕМ У-BXP100 Подводни Домување за dslr фото Апарати (Јасно)

Rating 
DEN 11016.00

Залиха
Во магацинот.

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Тоа е еден пар на не-корозивни и seawater отпорни стегање шини кои се вклопуваат заедно за совршен запечатување.Пакет Тежина : 1 фунти.Ја У-BXP100 домување е произведен од двојно ламинат ПВЦ и има интегриран, optically неутрален рамно стакло порта.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.SLR фото апарати, кои имаат помали чип, па дури и може да се користи на 10мм wideangel леќи.Земја на Потекло : Германија.Тоа има поширока frontglass и овозможува во комбинација со C-A 77 адаптерот (се добива со домување) и C-A 82 (достапни како додаток од вашиот продавач) адаптер за употреба на леќи со филтер нишка на 77 и 82mm. Воената за да ги заштитат своите фотографија и видео опрема за над 45 години.не-корозивни и seawater отпорни стегање шини.

Основни карактеристики

Најдобри понуди