• Обновено
Нурне Случај за Insta360 ЕДЕН R Зголеми учеството на Батеријата 360 степени Акција Камера, Водоотпорен Подводни Домување Нуркање Школка за заштита 30M со Заградата Додато

Нурне Случај за Insta360 ЕДЕН R Зголеми учеството на Батеријата 360 степени Акција Камера, Водоотпорен Подводни

Rating 
DEN 887.76

Залиха
Во магацинот.

【ПРИМЕНЛИВИ】Специјално дизајнирани за Insta360 ЕДЕН R зголеми учеството на батеријата 360 степени Акција Камера.Идеално за нуркање, сурфање, нуркањето и други вода спортски активности.Таа има прекрасен водоотпорен карактеристики. 【ВОДООТПОРЕН】го Користите овој водоотпорен домување случај за Insta360 ЕДЕН R зголеми учеството на батеријата 360 степени Акција Камера Додатоци можете да се земе вашата ЕДЕН R 360 степени зголеми учеството на батеријата акција камерата до 30 M подлабоко под вода. 【ВОДООТПОРЕН СЛУЧАЈ МАТЕРИЈАЛ】Подводни нуркање школка за Insta360 ЕДЕН R зголеми учеството на батеријата е направен од високо-транспарентност на КОМПЈУТЕР материјал, Може да биде подобро експлозија-доказ, анти-нула. 【ЛЕЌА МАТЕРИЈАЛ】леќа е направен од високо-дефиниција обложени optical imaging калено стакло со цврстина на H6 и светлина до 99%.Снимањето слика е јасно, без нарушување и боја на косата. 【ЗАШТИТНА】може да се избегне капките вода кои ќе го уништи вашиот снимки.Без домување јас не препорачувам триење на ЕДЕН R леќа, особено во океанот каде што морето вода и песок може да го изгребат тоа.Нашите Водоотпорен Случај за Insta360 ЕДЕН R Зголеми учеството на Батеријата Заштитна обвивка материјал : PC материјал со висок светлосен пренос и отпорност на корозија.Леќа материјал : high-definition слој optical imaging калено стакло.Копчето пролет материјал : CNC304 нерѓосувачки челик.Водоотпорен прстен материјал : аморфна висока активност силика гел.Отпорност на вода : 30 метри.

Основни карактеристики

Најдобри понуди