• Обновено
uxcell 2 Парче Џеб Миленичиња Куче Куче Мачка Обука Звук Свирче Keychain, Жолта

uxcell 2 Парче Џеб Миленичиња Куче Куче Мачка Обука Звук Свирче Keychain, Жолта

Rating 
DEN 119.76

Залиха
Во магацинот.

Долга низа контрола.Свирче Големина : 4.5 x 0,8 cm/1.8" x 0.3" (L*D).Keyring Дијаметар : 2.5 cm/1".Вкупна Должина : 7cm/2.8".Насочува звукот напред.Идеален за повикување на вашето домашно милениче без нарушување на соседите.Изградена во сплит прстен.Може да се носи на копчето синџир, или на жица околу вратот.Одлично за спортски настан, како и безбедноста, свирче, партија услуги или куче обука.

Основни карактеристики

Најдобри понуди