• Обновено
Куче Свирче да Престане да Лае Прилагодливи Теренот Ултразвучно Метал Куче Обука Свирче Практична

Куче Свирче да Престане да Лае Прилагодливи Теренот Ултразвучно Метал Куче Обука Свирче Практична

Rating 
DEN 335.76

Залиха
Во магацинот.

ТИП : Црна , 8cm Material : Бакар и пластика.Димензии : 8cm во должина, 0.9 cm во дијаметар 0.5 cm во грешка.Одличен Подарок Идеја : да што роденден или празник еден да се запамети.Тоа може да донесе бескрајна радост за децата.Пакет : 1 компјутер.Куче Свирче да Престане да Лае Прилагодливи Теренот Ултразвучно Метал Куче Обука Свирче Практични.ТИП : Црна , 8cm Material : Бакар и пластика.Димензии : 8cm во должина, 0.9 cm во дијаметар 0.5 cm во грешка.Одличен Подарок Идеја : да што роденден или празник еден да се запамети.Тоа може да донесе бескрајна радост за децата.Пакет : 1 компјутер.

Основни карактеристики

Најдобри понуди