• Обновено
Zkovecen 3 Еез Куче Свирче Прилагодливи Теренот Ултразвучно Молчи Куче Свирче Куче Свирче да Престане да Лае Соседи Професионални Куче Свирки се Потсетиме Куче Свирче

Zkovecen 3 Еез Куче Свирче Прилагодливи Теренот Ултразвучно Молчи Куче Свирче Куче Свирче да Престане да Лае

Rating 
DEN 280.56

Залиха
Во магацинот.

Материјал И Анти Загуба Дизајн : Изработени од нерѓосувачки челик и пластика. 【Топло Известување】 : Ова Куче Обука Свирче е дизајниран за куче обука, фреквенцијата произведени не е на ефектот на лицето, но многу корисен за кучиња, тоа ќе седат, да дојде тука, да јаде, да седнат и сл.Прашање команди и добива во допир со вашето куче секогаш кога е потребно.Тоа ќе не боли вашето куче е претрес и, исто така, безопасни за нашите луѓе.Кога кучето е од 3 до 7 месеци стар обука ефект е оптимална.Должина 3.Кучето обука свирче има орев и завртка дека ќе прилагодување на фреквенција кога се сврте.Тоа бара повеќе обуки за вашето куче да ги слушаат вашите команди.Одлично за потсетиме текот на долги растојанија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди