• Обновено
Луксузна Бања Крпи Поставите 30x52, Пакување од 4 Сино-Бел Памук Бања Крпи, Салата Спа Крпа Сет, Премиум Квалитет Крпи за Бања за Секојдневна Употреба

Луксузна Бања Крпи Поставите 30x52, Пакување од 4 Сино-Бел Памук Бања Крпи, Салата Спа Крпа Сет, Премиум Квалитет

Rating 
DEN 677.04

Залиха
Во магацинот.

100% ПАМУК БАЊА КРПИ со професионален финиш да се задржи на мали честички и лош мирис далеку, кои ви даваат свежина и долговечност.OEKO-TEX Стандард 100 Уверение, овие крпи за бања се произведени во Еко-пријателски Фабрика е Сертифицирана текстил Индустрија кои ги исполнуваат високите безбедносни и еколошки стандарди бања крпи на Црниот петок.ПАКЕТ СОДРЖИ Сет од 4 бања крпи со големина 30 x 52 инчи - многу простор за удобно lounging по освежување туш на Црн петок или релаксирачка кафе.Сите hems на нашата бања крпи се двојно-stitched за дополнителна издржливост и долг живот.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ БАЊА КРПИ дизајниран за лесно секојдневна употреба, ревитализација на вашиот пост-бања искуство со обезбедување на вас меко и пријатно чувство.Домот бања крпи совршен за повеќенаменското користење.МАШИНА за НЕГА на крпи за бања, кои се лесни за чистење и нега, кои се целосно фен безбедно и сува многу брзо, премногу.За најдобри резултати, се мијат овие бања крпи со Ладна Вода во Благ Циклус & Собори Сува Ниска.Не ги извршувате преку жешка фен или пегла нив, се мијат овие бања крпи одделно првиот пат за да се намали lint.Големина : 30x52 - Пакет од 4 | Боја : Сина Лента.

Основни карактеристики

Најдобри понуди