• Обновено
liumiKK Ѕид Монтирани Крпа Управување со Вшмукување Чаша Крпи Бар Виси Складирање Закачалка за Дома Спални Бања Слободен Удар Ѕид Монтирани Крпа Багажник

liumiKK Ѕид Монтирани Крпа Управување со Вшмукување Чаша Крпи Бар Виси Складирање Закачалка за Дома Спални Бања

Rating 
DEN 1989.60

Залиха
Во магацинот.

Ѕидот Монтирани Крпа Управување со Вшмукување Чаша Крпи Бар Виси Складирање Закачалка за Дома Спални Бања Слободен Удар ѕид монтирани крпа rack100% сосема нов и висок quality Features:Простор за заштеда на енергија : самолепливи дизајн е здрав и удобен да го инсталирате, нема дупчење потребно.Издржлив, лесен и лесно да се состави.Едноставен стил : Едноставен, но привлечен изглед е погодна за секој дом стил.Погоден за : Погоден за бања, кујна, спална соба и more Function : се Користи за да се откажам пешкир, бања пешкир и облека.Висат на ѕидот дизајн зачувате простор, тоа е убава.Идеална за кујната и бањите : Ова крпа носителот изгледа одлично насекаде каде што сакате да го поставите тоа и е одлична алтернатива за ѕид-монтирани полици кои често се наоѓаат во бања и кујна.Спецификација:Материјал : PPOptional димензии : L/SL : прибл.46.3×6.5×2.8 cm/18.22x2.55x1.10in S : прибл.25.7×6.5×2.8 mm/10.11x2.55x1.10in Optional бои : Црна/Розова/Сино/Grey Quantity : 1 Pc Note:ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Содржина:1x Towel Rack(други додатоци демо на сликата не е вклучена.).

Основни карактеристики

Најдобри понуди