• Обновено
Vbestlife Крпа Багажник, Круг Крпа Прстен, Простор Алуминиум Ѕид-Поставена за Домашен Хотел

Vbestlife Крпа Багажник, Круг Крпа Прстен, Простор Алуминиум Ѕид-Поставена за Домашен Хотел

Rating 
DEN 1514.40

Залиха
Во магацинот.

4.Едноставен дизајн погоден за сите видови на декорација стилови. 5.Оваа крпа прстен ќе ви помогне со бања нередот во луксузен сатен никел заврши. 3.Круг и ивица мазна и отпорно на гребење, безбедно и практично. 1.Спречување на гребење и внимателен дизајн за да се заштити здравјето на вашето семејство. 2.Едно парче складирање е чиста и уредна, а дизајнот е поубаво.

Основни карактеристики

Најдобри понуди