• Обновено
Крпа Кука, Носителот на Добра Адхезија Нерѓосувачки Челик Материјал за Спални соби Кујни и Бањи

Крпа Кука, Носителот на Добра Адхезија Нерѓосувачки Челик Материјал за Спални соби Кујни и Бањи

Rating 
DEN 2016.00

Залиха
Во магацинот.

Високо‑квалитетни нерѓосувачки челик материјал, светли и чисти, едноставни изглед додава елеганција на вашата спална соба. Хлапак држач, се отпорни на корозија и rustproof со голема сила, која е многу погодна за спални соби, кујни и бањи, помагајќи да се спаси простор.Функција : 1. Дебела кука, двојно дупка одредување, постабилна и издржливи, добра адхезија, не е лесно да се падне, може да носи 11 килограми тежина.може да се стави, и крпи и бања топки може да бидат обесени. Различни дневни потреби како што се кабел за податоци за, приклучокот, жилет, четка за заби, паста за заби, итн.Дебела кука, двојно дупка одредување, постабилна и издржливи, добра адхезија, не е лесно да се падне, може да носи 11 килограми тежина. Поради разликата на светлината и на екранот, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1‑3cm разлика.9 oz Material : Нерѓосувачки Steel Suitable Тип : бања, хотел, homestay Style : Едноставен Style Product Големина : Прибл.Непречено материјал површина го спречува да биде изгребани од метална кука за време на употреба, и е безбедно за употреба.може да се стави, и крпи и бања топки може да бидат обесени.

Основни карактеристики

Item Type:
Holder
Weight:
Approx. 82g / 2.9oz
Material:
Stainless Steel
Suitable Type:
bathroom, hotel, homestay
Style:
Simple Style
Product Size:
Approx. 5.5x4.5x2.5cm / 2.2x1.8x1.0in
Package List:
2 x Adhesive Hook :
1 x Nail-Free Glue :
1 x Manual (Auxiliary Sticker)  :
1. Due to the difference of light and screen, the color of the product may be slightly different from the picture. :
2. Due to manual measurement, please allow 1‑3cm difference. :

Најдобри понуди